З якого матеріалу краще купувати міжкімнатні двері

Для чого потрібні і чому так важливі міжкімнатні двері? Тут і там чуєш – які вибрати, який матеріал краще, як встановлювати? І в подібному дусі. Дивуватися популярності внутрішніх дверей не варто. Це важливий декоративно-функціональний елемент, який відповідає за функцію зонування простору, а також випереджає приміщення і доповнює загальний інтер’єр. Тому точність вибору в даному випадку аж ніяк не умовність, а цілком певна необхідність.

Серед безлічі характеристик – розміри, колір, стиль та інше – окрему увагу варто приділити властивостям матеріалу виготовлення міжкімнатних дверей. Їх існує певний різноманітність, і кожен тип має свої цілком відчутні переваги і недоліки. В цілому матеріали для виготовлення дверей укладаються в 3 категорії. Це вироби з натурального масиву дерева, деревних пресованих плит без покриття і тих же деревних плит з покриттям.

Міжкімнатні двері з масиву дерева


Класичним рішенням стане покупка дверей з натурального дерева. Масив стоїть на чолі матеріалів через своїх неперевершених естетичних властивостей. Запах деревини, природний малюнок і зачаровує аура затишку навряд чи залишать когось байдужим. До переваг виготовлення дверей з масиву відносяться:

– міцність і грунтовність;
– чудовий вид;
– безпеку;
– тривалий термін служби;
– відмінний ізоляційний рівень.

Двері з натурального дерева – еталон естетики і надійності. Вони забезпечують відмінну просторове і шумове зонування. Але! Один з двох недоліків криється у природній невисокою вологостійкості натурального деревного матеріалу. Краще не ставити такі вироби в умовах кухні або ванній. Зате в рамках внутрішнього міжкімнатного поділу це буде нехай і дороге (другий недолік), але виключно вдале рішення.
Плитковий матеріал ДСП і МДФ

Плити ДСП та МДФ найбільш затребувані в світі міжкімнатних дверей. Це недорогі або середньої вартості матеріали, які стануть гідною заміною натуральному масиву, якщо він злегка не по кишені. Переваги плиткових виробів наступні:

– низька ціна на ДСП, і середня – на МДФ;
– прекрасні декоративні властивості, можливість фарбування і обклеювання;
– високий рівень вологостійкості;
– екологічність МДФ.

Плити МДФ дійсно більш дороге задоволення, ніж зовсім вже дешеві ДСП. Однак МДФ більш безпечно завдяки використанню спеціальних натуральних смол для усадки волокон. ДСП теж абсолютно безпечний при виробництві дверей, але тільки в разі відповідності класу емісії формальдегіду Е0 і Е1. ДСП Е2 додому брати не слід.

ДСП хороший надійний матеріал, але по відношенню до гнучкості обробки, естетичності і, можна сказати, перспективи він дещо поступається МДФ. Плиту середньої щільності можна додатково обшивати шпоном, що відкриває нові можливості і робить її винятковою рішенням.

Ламіновані і шпоновані вироби


Використання в даному питанні обклеєних деревних плит, найчастіше МДФ, може стати просто ідеальним варіантом при виборі матеріалів. В якості зовнішнього покриття використовуються ламінатіновая плівка (ДСП), а ще краще – зріз шпону (МДФ).

До переваг ламінованої поверхні відносяться як і раніше невисока вартість при практично 100% -й стійкості до вологи. Такі двері можна і потрібно ставити у ванну. Серед недоліків – надмірно глянсова поверхню і недостатня стійкість плівки до абразиву.

Шпон – це зріз якісних порід дерев, яким зазвичай покривають МДФ. Серед переваг – винятковий зовнішній вигляд, майже не відрізняється від натурального масиву. Шпоновані двері до того ж вологостійкі, проблема масиву тут повністю усунена. Однак щодо міцності вони все-таки поступаються монолітної натуральної деревини.
І ще трохи

Міжкімнатні двері можуть також виготовлятися з інших, менш традиційних матеріалів для цієї ніші. Часто в рамках кухні можна зустріти повністю скляні дверцята, а в тих же офісах не рідкість пластикові і навіть алюмінієві вироби.

На якому етапі ремонту найкраще встановлювати міжкімнатні двері

Під час планування ремонту виникає маса питань. Головні з них – на яку послідовність робіт розраховувати і як власне краще проводити це клопітка захід. А ще дуже важливо визначитися, як буде відбуватися обстановка квартири меблями. Купувати серійні вироби або все-таки зробити все цивілізовано, шляхом замовлення. А ще багатьох цікавить, на якому етапі краще ставити міжкімнатні двері, щоб не впертися в якусь заковику.

Продовжувати читання На якому етапі ремонту найкраще встановлювати міжкімнатні двері

Як визначити ступінь надійності вхідних дверей?

Який елемент в квартирі найважливіший? Гарненько подумавши, кожен прийде до висновку, що якість побуту вимірюється не тільки комфортабельністю, а й захищеністю проживання. А головною захисної фортифікацією будь-якого житла незмінно служить вхідні двері 1dveri.com.ua. Ступінь надійності її не обмежується орієнтовною прикидкой. Тут існує своя шкала, яка визначає захисні можливості броньованих дверей.

Продовжувати читання Як визначити ступінь надійності вхідних дверей?