На якому етапі ремонту найкраще встановлювати міжкімнатні двері

Під час планування ремонту виникає маса питань. Головні з них – на яку послідовність робіт розраховувати і як власне краще проводити це клопітка захід. А ще дуже важливо визначитися, як буде відбуватися обстановка квартири меблями. Купувати серійні вироби або все-таки зробити все цивілізовано, шляхом замовлення. А ще багатьох цікавить, на якому етапі краще ставити міжкімнатні двері, щоб не впертися в якусь заковику.

Питання поетапності дій, що випереджають монтаж дверей, варто уваги. Що стосується способу меблевої обстановки, то зручність і якість виконання робіт в рамках проекту на замовлення затьмарює більш високу вартість процесу. Меблі на замовлення, включаючи двері – це точна відповідність інтер’єру, що особливо важливо при ремонті не одного приміщення, а простору всього житла. В даному матеріалі розглянуто питання послідовності виконання дизайн-проекту з акцентом на етапі установки міжкімнатних дверей. Але перед цим варто купити двері міжкімнатні.

1. Підготовка стелі

При необхідності фарбування стелі видаляється старе покриття, а також проводиться зміцнення і ремонт тріщин, якщо в цьому є необхідність.

2. Штукатурка стін

Бажана мокра штукатурка стін, з метою нанесення розчинів гіпсу та цементу. Суха штукатурка означає, по суті, обшивку гіпсокартоном або гіпсоволокно. Якщо ремонт грунтовний і планується змінювати архітектуру стін, слід врахувати розташування балконних дверей.

3. Підготовка підлоги

Включає в себе гідроізоляцію, підготовку до нанесення бетонної стяжки, використання самовирівнюється суміші, а також кріплення вологостійкої фанери на вже встановлену стяжку. Ще на цьому етапі відбувається монтаж вікон і вхідних дверей.

4. Заміна комунікацій

Демонтаж старих опалювальних радіаторів і установка нових, а також монтаж кондиціонера та інших стаціонарних пристроїв. На даному етапі цілком доречно запросити дизайнера для проведення замірів.

5. Заміна сантехніки

У всьому будинку слід провести демонтаж старої стаціонарної сантехніки і установку нової. Також при необхідності краще зайнятися проведенням електролінії саме на цьому етапі.

6. Обробка стін

Будучи підготовленої до ремонту (п.2), стіна повинна бути оброблена ґрунтовкою, після чого проводиться її шпаклівка.

7. Укладання плитки

На кухні і в приміщеннях санвузла відбувається монтаж плитки за умови вже встановлених предметів сантехніки.

8. Доопрацювання статі

Після використання самовирівнюється суміші слід провести коригування утворився наливної підлоги.

9. Фінішна обробка стін

До монтажу міжкімнатних дверей вже рукою подати. Однак спочатку варто закінчити зі стінами. Кінцева обробка поверхні стін відбувається через обклеювання шпалерами, фарбування, оштукатурювання, облицювання плиткою або каменем, обшивку панелями.

10. Кінцева обробка стелі та підлоги

У наявності фінальна стадія ремонту. Кінцева обробка стелі означає його покриття. Це можуть бути шпалери, фарба, звичайна побілка. Підлогове покриття можна вибрати на свій смак – пробка, лінолеум, ламінат, плитка, камінь, паркет, ковролін.

11. Монтаж міжкімнатних дверей

Отже, час настав! Коли завершені всі брудні і мокрі роботи, можна приступати до установки міжкімнатних дверей. Це найкраще робити, коли в будинку стабільна температура. Дуже важливо провести точні виміри. І двері треба вирівнювати по вертикалі, інакше вони можуть не увійти в отвір.

12. Прибирання і внесок меблів

Після монтажу міжкімнатних дверей слід генеральне прибирання і обстановка житла меблями. Ось і все, це фініш ремонту! Якщо хто пропустив, монтаж дверей відбувається в п. 11.