Як визначити ступінь надійності вхідних дверей?

Який елемент в квартирі найважливіший? Гарненько подумавши, кожен прийде до висновку, що якість побуту вимірюється не тільки комфортабельністю, а й захищеністю проживання. А головною захисної фортифікацією будь-якого житла незмінно служить вхідні двері 1dveri.com.ua. Ступінь надійності її не обмежується орієнтовною прикидкой. Тут існує своя шкала, яка визначає захисні можливості броньованих дверей.

Принцип класифікації вхідних дверей

Є таке поняття, як «клас захисту» металевих дверей. Це цілком відчутна величина, яка виражається в здатності протистояти зовнішньому втручанню. До зовнішніх факторів належать в першу чергу силове проникнення, а також різні природні подразники. Частково сюди відносять і шумоізоляційні можливості вироби.

Всім перерахованим факторам протистоять такі властивості дверних систем, як міцність каркаса, правильність встановлення конструкції, а також особливості замкової системи і інших елементів захисту. У розрізі всього вищесказаного вхідні двері діляться на 6 класів безпеки. Відзначимо заздалегідь, що для звичайного житла в Києві досить буде 3-й або 4-й категорії.

Перший клас – початкова захист


Двері 1-го класу надійності здатні захистити себе від злому з використанням грубої сили. Тобто, такі дверні конструкції витримують будь-який зовнішній вплив без застосування спеціальних інструментів. Це базова категорія. Такі дверні системи не піддаються вибивання ногою або плечем, і призначені тільки для захисту від неозброєного злодія. Замок і фурнітура не забезпечують спеціального захисту.

Другий клас – стандартна захист

Другий клас означає неможливість злому дверної конструкції звичайними повсякденними інструментами. До таких належать пасатижі, викрутка, клини, ніж. При спробі проникнення за допомогою лома, процес займає від 5 до 15 хвилин часу. Замкова система залишається стандартною, низької стійкості до злому. Це ж стосується і фурнітури вхідних дверей.

Третій клас – розширений захист

Переломна категорія. Дверні системи третього рівня здатні протистояти серйозному інструментарію на кшталт брухту. Плоскогубці і викрутка не мають шансів проти таких дверей. Складні інструменти, такі як пила, сокира, молоток, дриль і стамеска також стикаються з важко переборним опором. Якість замкової системи і фурнітури помітно вище. Злом можливий, але скрутний і вимагає часу 10-20 хвилин.

Четвертий клас – просунута захист

Особливо міцний захист. Двері 4-ї категорії надійності забезпечують неможливість розкриття з використанням брухту і навіть складних ударних інструментів, на кшталт сокири або молотка. Значно знижується ступінь уразливості до найпотужнішим електроінструментів – болгарки з колом і інструменту. Всі замки та інші елементи вхідних дверей мають високу якість захисту.

П’ятий клас – високий захист

Дверні конструкції 5-го класу забезпечують чудовий захист. Виключається злом за сприяння електричних інструментів. Ніякі дрилі тут не страшні. Використовуються кращі замки і циліндри. Тільки болгарка з ріжучим кругом понад 200 мм може впоратися з такими дверима. І то на це буде потрібно від 15 до 40 хвилин.

Шостий клас – супер захист

Такі вхідні двері зламати практично неможливо. Навіть тривалий вплив болгарочного кола 250 мм може зайняти у злодія більше 50 хвилин. Чого порушнику буде цілком достатньо, щоб привернути до себе увагу. Такі броньовані конструкції оснащуються замками найвищої якості і гарантують ультра ступінь безпеки.